Werken bij BedrijvenInformatieNet (BIN)

Het BedrijvenInformatieNet (BIN) is een team binnen Wageningen Social & Economic Research (WSER). Met ruim 60 medewerkers verzamelen en verwerken we financiële en duurzaamheidsgegevens van meer dan 1.500 agrarische bedrijven in Nederland. Dit doen we in opdracht van het Ministerie van Landbouw, Visserij, Voedselkwaliteit en Natuur. Onze gegevens helpen bij onderzoek naar een duurzame en economisch sterke agrarische sector.

Wat doet BIN?

  • Financieel Bedrijfseconomisch Specialisten bezoeken bedrijven en verzamelen gegevens.
  • Datastewards zorgen voor de verwerking en onderhoud van de contacten. Zij werken vanuit Wageningen of Den Haag.

Meer infomatie over BIN

Wie werken bij BIN?

Ons team bestaat uit Financieel Bedrijfseconomisch Specialisten en Datastewards. We werken vanuit twee hoofdlocaties (Wageningen en Den Haag) en meerdere regionale kantoren in Nederland.

Vacatures bij BIN

Wij hebben op dit moment verschillende vacatures:

    Voor wie?

    • Starters: na een intensieve inwerkperiode veel verantwoordelijkheid.
    • Financieel administratief medewerkers: uitdagend werk in een flexibele omgeving.
    • Studenten: bijbaan als Assistent Financieel Bedrijfseconomisch Specialist (min. 16 uur per week).

    Interessante links

    - Werken bij WUR

    - Vacatures Wageningen Social & Economic Research

    - Agrarische feiten en cijfers

    Waarom medewerkers graag bij BIN werken

    Na bijna twintig jaar werkzaam te zijn geweest in de accountancy wilde ik graag een wat meer maatschappelijke functie en een betere werk/prive balans. Deze baan voldoet hierbij prima aan mijn verwachtingen.
    Davy Rooijmans

    Afwisselende baan met fijne collega’s
    Kristel Grutters, Functioneel beheerder

    Als bij voorstellen van de regering of in de pers teruggegrepen wordt naar informatie uit het BIN, ben ik trots te hebben kunnen bijdragen aan het overbruggen van de afstand tussen de besluitvormers en de werkelijke praktijk op de boerderij.
    Bernard Douma, Projectmanager Bedrijven Informatienet